Dizmanları Sosyal Medyada Takip Et!
Hakkımızda

Hakkımızda

Dizmanlar Group Hakkımızda

Amelilikten (Sektörün ilk basamağından) Türkiye’nin en önemli inşaat şirketlerinden birine uzanan bir başarı hikayesi; Dizmanlar…

35 yılı aşkın sürede binlerce konut, sanayi tesisi, alışveriş ve iş merkezleri, siteler, yollar ve 15 milyon m2 inşaat ve 40 bine yaklaşan konut projesi...

Dizmanlar Group’un öyküsü, 1984 yılında Ahmet ve Nihat Dizman’ın inşaat sektörüne adım atmasıyla başladı. 1994’te 30 m’lik bir nalburiye dükkânında Dizmanlar Group’un temellerini atan iki kardeş, bir süre boya, toz (alçı, seramik yapıştırıcı) ve kilit gruplarının büyük toptancılıklarını yaptıktan sonra 1997’de Azmi Güler ile güçlerini birleştirdi. Ortaklığın getirdiği sinerji ile büyüme ivmesini artıran Dizmanlar, sektörün önemli firmalarından Gemsa Boya’ya ortak oldular.

15 Milyon m2, Yaklaşık 40 bin Toplu Konut

1998’de Ankara’ya açılan ofis sonrası toplu konut işlerine ağırlık veren Dizmanlar, ülke içi ve dışında birçok kurumsal şirkete okullar ve hastaneler inşa etti. 20 yılı aşkın bir süredir TOKİ’ye 15 milyon m2’nin üzerinde yaklaşık 40 bin konut üreten Dizmanlar, günümüzde Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde toplam 6 bin konut ve Adana Seyhan Devlet Hastanesi’nin inşaatına devam etmektedir.

Yap-Sat İşleri

Toplu konut alanında edindiği tecrübeleri Adanalıların hizmetine sunma kararı alan Dizmanlar, 2020 yılında, Yap-Sat sektörüne adım attı. Adana’da 3 farklı lokasyonda 1200 konutluk proje sürdüren Dizmanlar, Çukurova’da üst, Yüreğir’de orta, Sarıçam’da ise alt segment konutları ile toplumun bütün kesimlerini hayallerindeki evlere kavuşturmak için çalışıyor.

Türkmenbaşı Bulvarı’nda yer alan 55 dönüm arsa üzerinde Türkiye’deki en büyük inşaat projelerden birine imza atan Dizmanlar, 35 dönüm bahçeye sahip, 700 bağımsız bölümden oluşan toplam 200 bin m2’lik bir yaşam merkezi hayata geçiriyor. Toplam 445 daire, 43 işyeri ve 156 ofisten oluşan bu seçkin yaşam merkezi aynı zamanda bugüne kadar Adana’da yapılan en büyük proje olma özelliğini de elinde bulunduruyor.

‘En iyisini Adana’ya kazandırma’ amacıyla gerek taahhüt gerekse Yap-Sat alanında yatırımlarına hız kesmeden devam eden firma, kaliteden ödün vermeden hayallerinizdeki konutları sizler için üretiyor.

Tarım Sektörü

İnşaat sektöründe Aydınlar İnşaat ve Dizmanlar İnşaat markaları ile faaliyetlerini sürdüren Dizmanlar Group, tarım sektöründe ise Gemsa markası ile tarım ürünleri yetiştiriciliği alanında faaliyet gösteriyor. Adana’da 500 dönümlük narenciye bahçesinde yetiştirdiği doğal tarım ürünlerini tüketicinin beğenisine sunan firma, tarımsal alanda mevcut çalışmalarını sanayiye dönüştürmek için gerekli adımları atmaktadır.

Faaliyet gösterdikleri sektörlerde ‘güven’ kavramını önde tutan Dizmanlar, geniş makine parkı, son teknoloji ekipmanları ve özverili çalışmalarıyla üstlendikleri bütün projeleri zamanında teslim etmeyi başarmıştır.

Dizmanlar Group, dürüst ve saygın kimliği, taşımış olduğu sorumluluk ile bundan sonra da ‘güven’ prensibinden ödün vermeden, hayallerinizdeki yaşam alanlarını inşa ediyor olacak.

Dizmanlar Group; Dizmanlar İnşaat, Aydın İnşaat, Ilgaz Mimarlık, Gemsa Boya, Gemsa Tarım ve alt şirketleri ile yeni istihdam olanakları yaratarak ülke ekonomisine katkı sunmaya ve tüketicilere nitelikli hizmet vermeye devam edecektir.