Dizmanları Sosyal Medyada Takip Et!
Hedefimiz Sürdürülebilirlik ve Karlı Büyüme

Hedefimiz Sürdürülebilirlik ve Karlı Büyüme

Dizmanlar Group Hakkında

Günümüz Türkiye’sinde konut fiyatları her geçen gün yükseliyor. Ülkemizin yıllık olarak yaklaşık 800.000 yeni konut ihtiyacının karşılanamaması, inşaat sektöründeki her bir maliyetin artışı ve insanların birikimlerini koruyabilecekleri tek yatırım aracının gayrimenkule dönüşmesi bu durumun başlıca sebepleri arasında.

Maliyetlerdeki artışlar bir konut sahibi olmayı zorlaştırsa da insanlara birikimlerini koruyup çoğaltmak adına büyük bir fırsat da sunuyor. Dizmanlar Group olarak ülkemize kazandırdığımız yapılar, çevresine ve sahiplerine karlı bir büyüme fırsatı sunuyor. Yapıları hayata geçirdiğimiz lokasyonlarda ekonomik yaşantı canlanıyor, cazip birer yaşam alanına dönüşüyor. Konut projelerimizden ev sahibi olan insanlar ise yüksek karlı bir yatırım yapmış oluyorlar. Biz ve yatırımcılarımız her daim bu karlı büyümeyi sağlamak adına büyük atılımlar gerçekleştiriyoruz.

Geleceğe yönelik karlı adımlar atarken ülkemizin ve dünyamızın geleceği için sürdürülebilir fikirler üretmeyi de ihmal etmiyoruz. Çevreci, verimli ve ekonomik çözümler geliştiriyoruz. Yeşil binalar ve yeşil bir gelecek hayali ile çalışıyoruz. Maliyetleri düşürmek, israfı önlemek, çevreyi katleden değil, çevre ile bütünleşen bir yaşam var etmek ancak sürdürülebilirlik projeleriyle mümkün.

Dizmanlar Group, inşaat ve yapı sektöründeki başarılarının yanında her daim sürdürülebilir tarım alanına da büyük yatırımlar yapmış, geniş ekili tarım arazileriyle yarının gıda krizini bugünden çözmeyi hedeflemiş bir şirketler grubu.

Konut ve yapı sektörünün de sürdürülebilir perspektifle daha efektif, verimli, düşük maliyetli ve karlı olacağına inanıyor, bu vizyonla çalışmalarımıza devam ediyoruz.